Elamuskeskus Veskimöldres

Elamuskeskus Veskimöldres

Elamuskeskus Veskimöldres

Instituudi tee 134, Laagri, 76401 Harju maakond, Eesti

Vaba üüripind

  • kwwzOJyQ (1)
  • 3D_5 - Photo
  • 3D_4 - Photo
  • 3D_3 - Photo
  • 3D_2 - Photo

ID :

 Peida

Kirjeldus

Lähipiirkonna suurim ja kaasaegseim tõmbekeskus – Möldre Elamuskeskus. Planeeritud ehituse algusajaks on 2024 aasta.

Asudes Tabasalu tee ja Instituudi tee vahelisel krundil, saab sellest edaspidi valla atraktiivne maamärk Laagri aleviku sissesõidul. Uus hoone on suunatud eeskätt kogupere tegevustele ja kogukondliku vaimu tugevdamisele. Sisaldades mitmeid eri funktsioone, aitab see leevendada piirkonna vajadusi ajaveetmise kohtade ja kultuuritarbimise osas ning samal ajal aitab luua piirkondlikku identiteeti, luues oma küla ja kodupiirkonna tunnet.

Üle viietuhande ruutmeetrise netopinnaga Elamuskeskuses on planeeritud avada kobarkino,  mitmesugused spordisaalid, restoranid-kohvikud, laste mängutoad, erinevate suurustega büroopinnad ning kaubandus- ja teeninduspinnad. Hoone teeb eriliseks katusele rajatud lummava vaatega katuseterrass, mis  võimaldab sündmusi tähistada aastaringselt. Samuti lisab katuseterrass hoone arhitektuurile huvitava nüansi. Välialale jäävad mitmed puhke- ja rekreatsioonipinnad.

Kõik see võimaldab kohalikel inimestel perega koos aega veeta, otsimata alternatiive kesklinnast või mujalt. Uue hoone märksõnad on perekesksus, rohelus, turvalisus. Eri funktsiooniga alad on paindlikult kasutatavad kogu päeva jooksul. Juurdepääsud kergliiklusteedelt on mugavad ja loogilised ning sõiduautode parkimine on viidud osaliselt maa-alusele korrusele, säilitades maastikku hoone ümber nii spordiks, mänguväljakuteks kui kohvikute terrassideks.

Möldre Elamuskeskuse naabrusesse planeeritakse rajama hakata 2024 aastal täisteenustanklat ja autopesulat. Vahetus läheduses asub Veskimöldre Keskus.

Tulevikus saab Veskimöldre Keskus ja Möldre Elamuskeskus lähipiirkonna inimesi, sh Saku, Saue, Nõmme, Laagri, Keila ja Harku, ühendavaks ja piirkonda tugevdavaks kompleksiks.

Möldre Elamuskeskuse on projekteerinud arhitektuuribüroo AB Luhse & Tuhal. Elamuskeskusesse rajatakse kohvikute ja restoranide külastamiseks väliterrassid. Hoone katuse väliterrassilt avaneb lummav vaade piirkonnale. Meeleolu loob kaunilt haljastatud hoone ümbrus.

Parkimine lahendatakse ümber hoone ning hoone maa-aluse parklaga. Maa-aluses parklas planeeritakse avada minilaod. Neljakorruselise Elamuskeskuse planeering ja hoone funktsionaalsus on hoolikalt läbimõeldud.

Küsi vabade üüripindade kohta infot maaklerilt.