Büroost

Nordic Brokers

Lagi on kõrgemal kui aimad

Odavalt kinnisvara müüa on lihtne – sellega saab hakkama igaüks. Meie tuleme mängu siis, kui soovid võtta oma investeeringust maksimumi. Omame üle 12 aasta kogemusi kinnisvaraturul. Näiteks aitasime luua Eesti suurimat elukeskkonnaarendust Veskimöldres, kus tegelesime edukalt 167 kinnistu ja 127 ridaelamu müügiga. Oskame anda parimaid soovitusi perspektiivikate piirkondade või ehitusobjektide osas ning maksimeerida kinnisvara arendamisega seotud kasumi.

Ükski detail pole pisidetail

Väikesed nüansid on need, mis aitavad kujundada suurt pilti. Teame, kuidas teie objekti võimalikult atraktiivseks muuta ja samuti teame, et arendajana ei pruugi teil olla aega või huvi ise kõigega tegeleda. Jätke reklaampiltide jaoks õiget värvi diivanipatjade valimine ning turundusstrateegia koostamine meie hooleks. Oleme valmis nullist teie arendusobjektile brändi ehitama, pilkupüüdvaid reklaame looma ja ostuhuvilisi konsulteerima. Meiega koos jõuate kõige optimaalsemalt õige kliendini ning saavutate oodatust parema tulemuse.

Alati olemas

Meie eksperdid on abiks nii siis, kui vajate enda kinnisvaraarenduse osas nõu, kui ka hilisemate murede või küsimuste osas. Tunneme kinnisvaraga seotud seadusi ja oleme abiks tehingute juures, et tagada teie huvide kaitse ja turvalisus.

Ära ehita järgmist T1-te

Kuigi kinnisvarasse investeerimine tundub paljudele kindla peale minemisena, on sellel samasugused riskid nagu iga investeeringu puhul. Omame üle 12 aasta kogemusi kinnisvaraturul, millele tuginedes oskame anda parimaid soovitusi perspektiivikate piirkondade või ehitusobjektide osas või aidata teie olemasoleval arendusel saavutada täit potentsiaali. Tee oma otsused teadlikult, toetudes adekvaatsele turuanalüüsile, mitte lihtsalt sisetundele.

Kodu on kindlus, mitte vangla

Vana kodu müümisega seotud keerukused ei tohiks saada takistuseks uude ja paremasse kolimisel. Ära müü alla turuhinna või tee otsuseid, mida hiljem kahetsed. Aitame sind nii enda kodu väärindamise, hinnastamise, kui ka müügiperioodi prognoosimise osas ning tegeleme paberimajanduse ja juriidikaga. Meie juures oled turvalistes kätes.

Ära T1-gi viga!

Investeerimine ei pea olema loterii. Kui plaanid arendada kinnisvara, siis küsi Nordic Brokers ekspertidelt nõu, mida ja kuhu ehitada.