UUS! Modernsed elamud Veskimöldres

UUS! Modernsed elamud Veskimöldres

UUS! Modernsed elamud Veskimöldres

Tallinn

Müügis

  • small_113_pime_1
  • small_113_pime_2
  • small_113_pime_3
  • small_113_pime_4
  • small_113_pime_sisu1
  • small_113_pime_sisu2
  • small_113_valge_1
  • small_113_valge_2
  • small_113_valge_3

ID :

 Peida

Kirjeldus

Avior 115

Uus modernne ja isikupärase disainiga elamu Eesti hinnatuimas elukeskkonnas Veskimöldres! Maja on projekteerinud tunnustatud arhitekt Rait Kallus. Maja Avior 115 on hubane, avar, kompaktne ning hoolikalt läbimõeldud planeeringuga hoone. Praktilise ruumilahendusega maja ühes tiivas asub kolm magamistuba koos mahukate garderoobide ja garderoobikappidega, sanitaarruumid, majapidamisruum, tehniline ruum, saun ning esik koos mahuka garderoobikapiga. Maja teise tiiba jääb avatud elutuba-söögituba ja köök. Majale annab valgust ja avarust elutoas asuv maast laeni klaassein, mille kõrgus ulatub kuni 2,8 meetrini. Elamu saunaruumist pääseb otse avarale terrassile, kus on mõnus pärast sauna lõõgastuda. Viimistletud ja modernse välisilme loob fassaadil kasutatud krohv-komposiitplaadi kombinatsioon.

Tutvu elamuga

 

Vega 175

Uus modernne ja isikupärase disainiga elamu Eesti hinnatuimas elukeskkonnas Veskimöldres! Maja on projekteerinud tunnustatud arhitekt Rait Kallus. Maja Vega 175 on avar, kõrgete lagede, suurte klaasseinte ja funktsionaalse planeeringuga hoone, mis ühendab endas kõike, mida tänapäeva kodu puhul hinnatakse. Elamus on ühendatud luksuslik välimus, praktiline ruumilahendus ning kodune hubasus. Elamus on 4 magamistuba, avatud elutuba-söögituba-köök, klaasseintega ümbritsetud kontor, saun, vannituba ja WC, majapidamisruum, esik koos mahuka garderoobikapiga, tehniline ruum, majapidamisruum ja sahver. Elamule lisavad kergust ja õhulisust kõrged laed, mis ulatuvad 3,3-3,7 meetrini. Suured klaasseinad võimaldavad loomulikul valgusel tuppa paista. Elamu saunaruumist pääseb otse avarale terrassile, kus on mõnus pärast sauna lõõgastuda. Viimistletud ja modernse välisilme loob fassaadil kasutatud krohv-komposiitplaadi kombinatsioon.

Tutvu elamuga 

 

Sirius 230

Uus modernne ja isikupärase disainiga elamu Eesti hinnatuimas elukeskkonnas Veskimöldres! Maja on projekteerinud tunnustatud arhitekt Rait Kallus. Maja Sirius 230 on laitmatu välimusega, avar ning kõrgete lagedega hoone, mis ühendab endas kõike, mida tänapäeva kodu puhul hinnatakse. Luksusliku disainiga elamu on loodud mõeldes arhitektuuri ja luksust armastavale perele. Elamus on avatud elutuba-söögituba-köök, saun, vannituba ja WC, majapidamisruum, esik garderoobikapiga, mahukas „walk in“ garderoob, tehniline ruum, majapidamisruum ja tehniline ruum. Elamus on kokku 4 magamistuba. Teisel korrusel asub suur magamistuba, mis on lahendatud sviidina, koos täissuuruses garderoobi ja vannitoaga, mis loob tõelise oaasi tunde. Majja on võimalik paigaldada lift, mis muudab mugavamaks teise korruse „master“ magamistuppa pääsemise. Elamu lagede kõrgus ulatub 3,8 meetrini ning teisel korrusel asuvas magamistoas kuni 2,80 meetrini. Viimistletud ja modernse välisilme loob fassaadil kasutatud krohv-komposiitplaadi kombinatsioon.

Tutvu elamuga 

 

Arendaja ehitab kolm maja aadressidele Kesalille 12, Tootsi tee 31 ja Lumekannikese 3. Antud majade siselahenduse osas on kliendil võimalus kaasa rääkida kuni jaanuarini 2021. Antud majade projektid on kaitstud autoriõigusega, kuid kliendil on võimalus seda osta ning rajada omale sobivale kinnistule Veskimöldres.