Metsapargi 6 ridaelamud

Metsapargi 6 ridaelamud

Metsapargi 6 ridaelamud

Veskimöldre, Laagri

Müügis

  • Taevasilma ridaelamud
  • Taevasilma ridaelamud
  • Taevasilma ridaelamud
  • Veskimöldre Elamurajoon
  • Veskimöldre Elamurajoon
  • Veskimöldre Elamurajoon
  • Veskimöldre Elamurajoon
  • Veskimöldre Elamurajoon

ID :

 Peida

Kortereid

20

Parkimiskohti

20

Valmimisaeg

2019

Kirjeldus

Lagedate põldude asemel mõnusasse männimetsa!

Metsapargi  ridaelamud on peredele, kes tahavad palju looduses olla, kuid ei soovi eraldi maja, kuivõrd sellega tuleb hulganisti lisakohustusi. Metsapargi ridaelamud pakuvad kodurõõmu kõikidele neile, kes hindavad rahu, vaikust ja turvalisust, aga samal ajal ka linnalähedust – kõigest kiviviske kaugusel asub Tallinn. Ridaelamuboks on selline, kus inimene tunneb end mõnusalt: tal on väiksema eramu suurune ridaelamuboks, väike roheala, mille hooldamine ei võta palju aega, lastele mängimisplats ja autodele kaks tasuta parkimiskohta. Igal perel on oma privaatne terrass, kus saab kuulata linnulaulu, nautida värsket õhku ja meeldivaid õhtuid sõpradega.

Tutvu korteritega siin

Tallinn on üks vähestest Euroopa pealinnadest, mille kesklinnast pääseb looduse rüppe vaid paarikümne minutiga! Meil on täiesti enneolematu privileeg nautida linnaäärset elukvaliteeti, omades samal ajal südalinna äri- ja meelelahutusvõimalustega nii head ühendust. Täpselt sama ainulaadne on ka Veskimöldre – lagedate põldude asemel on võimalik pesa punuda hoopis männimetsa!

Veskimöldre on prestiižne ja parim elukeskkond Eestis, mille rajamist alustati juba 1997. aastal. Asukoht on parajalt lähedal, aga samas piisavalt kaugel linnakärast. Veskimöldre on ainulaadne elukeskkond, mis asub Nõmme linnaosa ja Laagri aleviku piiril. Sinna on rajatud kõik kergliiklus- ja autoteed (kogusmahus ca 20 km).

Veskimöldres on kõik eluks vajalik vaid paariminutilise auto- või jalgrattasõidu kaugusel. Lähedal on koolid ja lasteaiad, ligi 70 erinevat spordi- ja huviringi, metsarajad, poed ja söögikohad. 1 km raadiuses leiab erinevaid sportimisvõimalusi, sh ujula, jalgpallistaadion, korvpalliväljak, võimlemisväljak ja tennisekeskus. Veel selle aasta lõpuks rajatakse Veskimöldre südamesse supermarket. Lisaks sellele valmib 2020. aasta kevadeks ka uus Veskimöldre lasteaed-põhikool, mis asub igast kodust maksimaalselt 500 m kaugusel, kuhu saab mööda kergliiklusteid jalutades. See on lapsepõlvemaa, kus kõik oluline on lähedal ja turvaline.

Lühikese autosõidu kaugusele jäävad ka mitmed suuremad hüpermarketid: Selver, Maksimarket/Coop, Rimi, Hortes, Bauhof.