Sisaski 6

Sisaski 6

Sisaski 6

Sisaski 6, 10913 Tallinn, Eesti

Müüdud

  • Sisaski6-valivaade
  • Sisaski 6 sisevaade

ID :

 Peida

Kirjeldus

Müüa valgusküllane ja suure päikesepoolse terrassiga 4-toaline korter kõrgelthinnatud piirkonnas Nõmmel.

Korter on hea vaikse asukohaga ning asub väikeses, vaid 4 korteriga majas. Maja ümbritseb kõrghaljastatud kinnistu suurusega 2412 m2, kus on mugavalt ruumi nii lastel mängimiseks kui ka parkimiseks.

Avar korter on väga mugava planeeringuga –  korter on läbi 2 korruse (2 ja 3.k) ja aknad avanevad kokku kolmes suunas . Terrass ja enamik tube jäävad lõuna-lääne ilmakaarde, mis tagab suvise päikesepaiste kuni päikeseloojanguni. Korteri koosseisu kuuluvad 2.korrusel 1 magamistuba, söögituba, kaminaga elutuba, avatud köök, wc, esik ning 3.korrusel 2 magamistuba , garderoobinurk (avatud, kuid hõlpsalt eraldi ruumiks kohendatav), vannituba (koos wc-ga) ja avar terrass (15,4 m2). Terrass avaneb maja küljele, pääs sinna mõlemast magamistoast. Korterisse jääb sisse köögimööbel (sh. kodutehnika: keraamiline pliit ja küpsetusahi, õhupuhasti, nõudepesumasin ja külmik), vannitoa ja wc santehnika ja mööbel, garderoobinurga mööbel. Muu mööbel kokkuleppel omanikuga.

Korter on heas seisukorras. Paar aastat tagasi tehti 3.korrusel osaliselt värskendav renoveerimine: paigaldati uus parkett, värviti seinad ja pandi uus tapeet, vahetati välja terrassilauad.

Maja on ehitatud 1940.a, kuid kapitaalselt renoveeritud aastal 2002. Maja  renoveerimise käigus soojustati fassaad ning paigaldati uus katus. Hoonel on oma individuaalne ja täisautomaatne küttesüsteem (õhk-vesi soojuspump ja paukuva pakase puhul ka õlikatel). Keskmised kulud talveperioodil ca 200 eurot kuus (sisaldab vett ja elektrit). Ühistu on toimekas, elatakse ja toimetatakse koos sõbralikult nagu üks suur pere.

Parkimine: 2 parkimiskohta maja sisehoovis

Panipaigad: 1 panipaik (aias), ühine panipaik teiste korteriomanikega maja keldris

Korter on väga mugava asukohaga, läheduses asuvad koolid (Pääsküla kool, Tallinna Kivimäe Põhikool), lasteaiad (Rännaku, Männimudila ja Rabarüblik), kohvikud, Pääsküla raamatukogu. Transpordiühendus kesklinnaga väga hea, bussi- ja rongipeatused lühikese jalutuskäigu  kaugusel.