Projekti nimi: Suur Karja 2

Valmimisaasta: Valmis

Suur Karja 2

Korterit võimalik rentida nt kasutada äripinnana – HIND 4000 €/kuus  (kokku 284 m2)

Originaalne 13. sajandist pärit laemaaling!

Müüa väga stiilne ajalooliste laemaalingutega korter Tallinna vanalinnas väga heas seisukorras majas!

Korteri üldpind on 110,5 m2, see koosneb kahest magamistoast ja avatud köök-elutoast. Väga avar elutuba, mille teeb eriliseks 13.-14. sajandist pärit elutoa lae- ja osaline seinamaaling. Kaks magamistuba, millest üks on läbikäidava planeeringuga. Lisaks on väike tuba, mida on võimalik kasutada töötoana.

Korteris köögi valmidus! Suur-Karja 2 maja asub väga hinnatud vanalinna piirkonnas. Kõik korterid on hiljuti renoveeritud. Esimesel korrusel paiknevad äripinnad. Majja sissepääs on automaatselt avanevate ustega. Akendest avanevad kaunid vaated vanalinnale. Vanalinn on eelistatud elamispaik tänu säilinud ajaloolistele ehitistele ja arhitektuurilistele väärtustele, mis tekitavad väga erilise ja unikaalse hõngu. Lisaks lai valik gurmeerestorane, butiike jms. Samuti on Tallinna kesklinn vaid jalutuskäigu kaugusel. Vahetus läheduses on Tallinna Raekoja plats, mis on ääristatud ilusate keskaegsete ehitistega ja on läbi aegade olnud seltskonnaelu keskuseks. Läbi ajaloo on plats säilitanud oma vana funktsiooni – see on populaarne turistide ja kohalike kohtumispaigak, vaatamisväärsustega tutvumise alguspunktiks.

 

Antud korterit on võimalik kasutada ka äripinnana.

Suur-Karja tänav on üks vanimaid tänavaid Tallinnas, seda kasutati omal ajal karjateena Tallinna all-linna ja Toompea elanike kariloomade ajamiseks karjamaale. Krunt Suur-Karja 2 oli hoonestatud juba 13. sajandil ning hoone esimene omanik oli Thidericus Lange aastal 1360.

Sinu ajaloohõnguline kodu ootab Sind!

Tehnilised näitajad

KORTERID TK
3T 1 110.5
KOKKU 1 110.5
Katastritunnus 78401:101:0360
Hoone materjal kivimaja
Omandivorm korteriomand
SEISUKORD valmis
Tubade arv 3
Magamistubade arv 2
Vannitubade arv 1
Korrus 2/5