Projekti nimi: Suur–Karja 2

Valmimisaasta: Valmis

Suur–Karja 2

Väga ainukordne ja stiilne korter! Võimalik jagada kaheks korteriomandiks!

MAJA: Hoone on väga heas seisukorras. Esimesel teisel korrusel asuvad väärikad kunstisalong-galeriid.

Hoonel on viis korrust, hästi toimiv majahaldus. Sissepääs hoonesse on elegantne ( suursugune) ja turvaline.

KORTER: Äärmiselt eksklusiivse arhitektuuri ja 5-meetri kõrguste lagedega korter on väga avar ja valgusküllane.

Korteri esimene korrus kulgeb galeriina läbitavate tubadena, eraldi magamistuba on ka teisel korrusel kuhu viib keerdtrepp söögitoa ruumist. Kindlasti saab see laste lemmiktoaks.

Korteri üldpind on 284,4m2 jaguneb seitsmeks eraldi toaks.

Esimesel korrusel paikneb avar esik koos garderoobikapiga, väga avar elutuba, magamistuba koos eraldi garderoobitoa ja vannitoaga. Eksklusiivne avatud köök ja ruumikas söögituba. Möbleeritud köögis on olemas kõik vajalik, elektripliit, ahi, nõudepesumasin (hetkel puudub külmkapp). Kõik eelnevad toad on võimalik kahepoolsete uste sulgedes eraldada. Kaks magamistuba, vannituba, majapidamiseruum asuvad korteri teises küljes ja on samuti eelnevast osast võimalik täielikult eraldada. Korterisse on kaks eraldi sissepääsu, mis võimaldab korteri jagada kaheks korteriomandiks, 110m2 ja 174m2! Korteri aknad avanevad läbi maja eri suundadesse ja päikesevalgust jagub hommikust õhtuni. Põrandad on kaetud naturaalse tammeparketiga.

PANIPAIK Läbirääkimistel. KOMMUNAALKULUD Talv 500 eurot Suvi 200 eurot. ÜMBRUSKOND Ideaalne asukoht vanalinnas äripinnaks. Vahetus läheduses on Tallinna Raekoja plats, mis on ääristatud ilusate keskaegsete ehitistega ja on läbi aegade olnud seltskonnaelu keskuseks. Läbi ajaloo on Raekoja plats säilitanud oma vana funktsiooni populaarse turistide kohtumispaigana.   OOTAME TEID TUTVUMA !

Tehnilised näitajad

KORTERID TK
7T 1 284.4
KOKKU 1 284.4
Katastritunnus 78401:101:0360
Hoone materjal kivimaja
Küttesüsteem elektriküte
SEISUKORD valmis
Tubade arv 7
Vannitubade arv 2
Korrus 2/5
Sanitaar vann, wcja vannituba eraldi, dušš
Parkimine tasuline